Chip satın almak için tıklayın 0553 774 98 76

Pokerde Kazanma Stratejisi

Chip Satışı

Bu öğretici ve akışkan makale Ahmet adlı bir oyuncu tarafından yayınlanması için ekibimize gönderildi. İnceleme sonucu yayınlanmaya karar verdik. Chip satın almadan nasıl fazla chip kazanılır stratejisini bize anlatmış. Facebook Poker Chip‘leri oyuncuların her zaman gözünü kamaştırıyor.

Zynga tarafından geliştirilen. Texas Holdem Poker oyunu o kadar sivildeki milyonlarca oyuncu kitlesine ulaştı. Oyunun ücretsiz sunulması oyuna ayrı bir cazibe kattı. Gerçek poker masalarında kumar oynayıp mali sorunlar yaşayan insanlar içinse çok güzel bir seçenek olarak piyasaya yıllar önce sürüldü.

Oyundaki amaç her zaman kazanmak ve çok fazla chip sahibi olmak. B serisi oyunun en büyük birimi demek 1,2,3,4,5,6,7,8,9, gibi milyara hatta sonsuza dek uzanan bir sayı bloğu insan oğlu ne kadar chip‘e sahip olursa o kadar mutlu olmakta. Ucuz chip satışı yapan siteler dışında nasıl basit chip kazanacağımızı Ahmet bey bize anlatı ve dinliyoruz.

Öncelikle tüm poker oyunu sever arkadaşları selamlıyorum. Hesabınızda en az 1 m olmalı bu rakamı oyunun bize sunduğu ücretsiz chip’ler ile sağlayabiliriz. bunlar koleksiyonlar Facebook ve Twitter’de bulunanTexas Holdem Poker resmi sayfalarında dağıtılan ücretsiz chipler koleksiyonlar ve jack pot ile ile 1 m kolayca toplarız. Sonra 40/80 K limitli masaya giriyoruz. Fakat masaya 1 m ile oturmayacağız. Yarısı 500 K ile masaya oturuyoruz. Bu masa bizim yükseliş masamız olacaktır. Masada genelde yükse chip sahibi olanlar oturuyor olacak blöfler vs yüksek arttırmalar çok olacak. Sizin burada baya sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü hedefiniz kazanmak ve riske edeceğiniz çok az chipiniz var. Yani sadece sağlam gördüğünüz ellerde kör bahislere girin. Yedekteki 500 k sizin 2. biletiniz olacağından azda olsa risk alma durumunuz olabilir. Bu masada 1 m kazanmayı kafanıza koyup sabredin. 1 m rakamına ulaştığınızda hemen masadan ayrılın kasa yapıp sonra bir üsteki masaya geçin oraya da yarı bakiye ile oturun. Yine hedef belirleyip devam edin. Kazanma hedefini belirlerken kaybetme hedefini’de koyun ancak böyle kazanabilirsiniz. Şu kadar kaybedebilirim deyin o rakama ulaşırsanız hızlıca masadan ayrılın. Asla kazandığınız masada devam etmeyin bu hedefinizden şaşmanız stratejinizi kaybetmeniz anlamına gelir. Dikkatli ve sabırlı oynarsanız chip satışı yapan sitelere ihtiyacınız kalmaz. Hepinize iyi oyunlar ve bol kazançlar.

Summary
Pokerde Kazanma Stratejisi
Article Name
Pokerde Kazanma Stratejisi
Description
Oyundaki amaç her zaman kazanmak ve çok fazla chip sahibi olmak. B serisi oyunun en büyük birimi demek 1,2,3,4,5,6,7,8,9, gibi milyara hatta sonsuza dek uzanan bir sayı bloğu insan oğlu ne kadar chip'e sahip olursa o kadar mutlu olmakta. Ucuz chip satışı yapan siteler dışında nasıl basit chip kazanacağımızı Ahmet bey bize anlatı ve dinliyoruz.
Author
Publisher Name
Chip Satışı
Publisher Logo
Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chip Satışı
Chip Düşüşte Kampanyaları Kaçırmayın

Kış dönemi itibariyle chip fiyatlarında kampanyalı süreç başlatan firmamız, her bütçeye hitap eden paket türlerini ele alma noktasında da cazip bir çalışma opsiyonu kurmaktadır. Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olan altyapımız, yakalamış olduğu hizmet ayrıcalıklarını hep bir aşama üste çekebilmek adına çalışıyor. Siz de hemen turn …

Chip Satışı
Güvenli Chipi Satın alma platformu !

Poker chipi satın almayı düşünen birçok oyuncu adayı, bu noktada tercihlerini bizlerden yana kullanarak geniş kapsamlı bir hizmet ayrıcalığına ulaşıyor. Bu alanda önem arz eden çalışmaları sunabilmek ve sizleri bir kademe öne çıkartma avantajları sunabilmek adına çalışan ekibimiz, 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından ürünlerinizi tarafınıza ulaştırmaktadır. Eşsiz bir hizmeti …

Chip Satışı
Sitemizden 7/24 Zynga Poker Chip satın alabilirsiniz

24 saat boyunca oyuncularına ödemelerden hemen sonra teslimat avantajlarına ulaşmak ve güvenilir bir firmadan destek almanız adına buradayız! Hemen zynga poker chip teslimatlarını sağlayabilmek adına belirlenmiş ödeme yöntemlerine göz atabilir, bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilme şanslarına da sahip olabilirsiniz. Günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olan firmamız, yakalamış olduğu …