Chip satın almak için tıklayın 0553 774 98 76

Zynga Poker Güvenlik Önlemleri

Chip Satışı

Zynga resmi sitesinde ve oyunun alt bölümünde yer alan Güvenli Oyun kapsamını bide bizim dilimizden dinlemeniz için sizlere güzel bir makale hazırladık. Zynga Poker Güvenlik Önlemleri amacı chiplerinizin ve hesabınızın güvenliği ile alakalıdır. Etrafta gezen kötü niyetli hırsızların tek işi sizin hesaplarınızda bulunan chipleri çalmaktır. Bunun için her gün yeni taktikler geliştirmektedir. Tabii bu arada Oyun sahibi Zynga’da boş durmamakta her gün yeni güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarını korumaktadır.

Zynga temel amacı olarak tanımladığı eğlenceli sosyal bir topluluk oyunu olabilmek. Bilgi gizliliği ve güvenlik Zynga için tartışılmaz bir unsur. Oyuncuların güvenliği için 7/24 bir ekip görev başında. Her ne kadar güvenlik önlemi alınmış olmuş olsada bu oyun sadece tek taraflı bir şey değil. Birilerinin sizi koruması için gösterdiği çabaya sizde yardımcı olabilir küçük önlemler ile hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Nitekim burada size yardımcı olmak chip satışının yanı sıra siz değerli poker oyuncularına bir nebze olsa katkı sağlamak bizlerinde bir görevidir.

Alınabilecek Güvenlik Önlemleri

  • 1. temel kural. hiç bir zaman hiç bir platformda bu kuralı ihlal etmeyiniz. Asla ve asla bir yerde kullandığınız parolanızı başka bir yerde kullanmayın.
  • Şifreniz asla doğum tarihi telefon numaranız ilinizin plakası olmasın. Güvenliğiniz için şifreniz özel karakter ve harf rakam içersin örnek @1:*as&fb gibi.
  • Şifrenizi Zynga personeli dahi olsa kimse ile paylaşmayınız. Bu gibi talepleri destek ekinine ihbar edebilirsiniz.
  • Facebook ve Zynga siteleri dışında hiç bir yerde poker için oturum açmayın şifrenizle giriş yapmayınız. Bunlara zbot zynga cloud veya her hangi bir ekstra eklentide dahil.
  • Web siteleri veya Facebook üzerinden gelen bedava fiş ücretsiz fiş yalanlarına asla inanma. Şifreni bu gibi insanlar ile paylaşma.
  • Hiç bir bağlantıya tıklama. Zynga resmi sayfasında bile Zynga dışında yapılan paylaşımlar verilen url adreslerine tıklama temkinli olun.
  • Texas Holdem Poker sayfaları kopyalanabilir olduğundan. Facebook dışında hiç bir yerden. Poker oyununa erişim sağlama.
Summary
Zynga Poker Güvenlik Önlemleri
Article Name
Zynga Poker Güvenlik Önlemleri
Description
Alınabilecek Güvenlik Önlemleri 1. temel kural. hiç bir zaman hiç bir platformda bu kuralı ihlal etmeyiniz. Asla ve asla bir yerde kullandığınız parolanızı başka bir yerde kullanmayın. Şifreniz asla doğum tarihi telefon numaranız ilinizin plakası olmasın. Güvenliğiniz için şifreniz özel karakter ve harf rakam içersin örnek @1:*as&fb gibi. Şifrenizi Zynga personeli dahi olsa kimse ile paylaşmayınız. Bu gibi talepleri destek ekinine ihbar edebilirsiniz. Facebook ve Zynga siteleri dışında hiç bir yerde poker için oturum açmayın şifrenizle giriş yapmayınız. Bunlara zbot zynga cloud veya her hangi bir ekstra eklentide dahil. Web siteleri veya Facebook üzerinden gelen bedava fiş ücretsiz fiş yalanlarına asla inanma. Şifreni bu gibi insanlar ile paylaşma. Hiç bir bağlantıya tıklama. Zynga resmi sayfasında bile Zynga dışında yapılan paylaşımlar verilen url adreslerine tıklama temkinli olun. Texas Holdem Poker sayfaları kopyalanabilir olduğundan. Facebook dışında hiç bir yerden. Poker oyununa erişim sağlama.
Author
Publisher Name
Chip Satışı
Publisher Logo
Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chip Satışı
Chip Düşüşte Kampanyaları Kaçırmayın

Kış dönemi itibariyle chip fiyatlarında kampanyalı süreç başlatan firmamız, her bütçeye hitap eden paket türlerini ele alma noktasında da cazip bir çalışma opsiyonu kurmaktadır. Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olan altyapımız, yakalamış olduğu hizmet ayrıcalıklarını hep bir aşama üste çekebilmek adına çalışıyor. Siz de hemen turn …

Chip Satışı
Güvenli Chipi Satın alma platformu !

Poker chipi satın almayı düşünen birçok oyuncu adayı, bu noktada tercihlerini bizlerden yana kullanarak geniş kapsamlı bir hizmet ayrıcalığına ulaşıyor. Bu alanda önem arz eden çalışmaları sunabilmek ve sizleri bir kademe öne çıkartma avantajları sunabilmek adına çalışan ekibimiz, 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından ürünlerinizi tarafınıza ulaştırmaktadır. Eşsiz bir hizmeti …

Chip Satışı
Sitemizden 7/24 Zynga Poker Chip satın alabilirsiniz

24 saat boyunca oyuncularına ödemelerden hemen sonra teslimat avantajlarına ulaşmak ve güvenilir bir firmadan destek almanız adına buradayız! Hemen zynga poker chip teslimatlarını sağlayabilmek adına belirlenmiş ödeme yöntemlerine göz atabilir, bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilme şanslarına da sahip olabilirsiniz. Günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olan firmamız, yakalamış olduğu …