Chip satın almak için tıklayın 0553 774 98 76

Ktunnel

Genel

Herkesin merak ettiği soru Ktunnel nedir ? Bu sorunun cevabı web proxy sitelerini takip edenler tarafından bilinmektedir. Bu gün internette. Ktunnel, Vtunnel, Dtunnel, Btunnel diye adı geçen sitelerin hepsi sadece bir site ismi olmaktan ileriye geçmemektedir. Çünkü bunlar sadece isim. Kendi içlerinde ağ servisi olan site sayısı çok az. Bizim gibi bir kaç tane site mevcut. Çoğu embed kodu ile proxy hizmetini başka servisler üstünden almaktadır.

Ktunnel

Gerçek Ktunnel bizim sitemiz gibi kendi alt yapısı olan sitelerdir. Biz size web proxy hizmeti sağlarken tamamen kendi teknolojimizi kullanıyorum. 4 Lokasyondan ayrı hizmet için ciddi alt yapı yatırımları gerekmekte ve biz bunu sizden para almadan yapıyoruz. Dtunnel bir web proxy servisidir.

Web Proxy Ne Demek ?

Web proxy bir köprü tipi ağdır. Sizin bilgisayarınız bir siteye bağlanırken. Kullandığınız alt yapı. Yani İnternet servis sağlayıcısının size verdiği  İP adresini kullanır. Oysaki Btunnel‘de

Yasaklı Sitelere Giriş Örnek Senaryo

A kullanıcısı Wikipedia sitesine giriş yapmak istiyor. Fakat Türkiye’de Wikipedia engelli olduğundan yerel İP adresi ile o siteye erişemiyor. Çözümü http://www.ktunnelegiris.net/ adlı sitemizden sağlamak istiyor. A kullanıcı sitemize girip anasayfamızdaki özel arama kutusuna sitenin ismini yazıp git diyor. Burada mili saniyeler içinde şu işlem gerçekleşiyor.  A kullanıcının anında İP adresi gizleniyor. Wikipedia sunucusuna bizim sitemizin İp adresi iletiliyor ve karşı site cevap verip erişimi kabul ediyor. Bu kadarlık bir işlem çok kısa bir sürede gerçekleşip. Kullanıcının internet protokol numarası gizlenip istediği siteye erişim sağlanıyor. Yine gizlilik konusuna değinmeden geçemeyeceğiz.

Gizleniyormuyum ?

Bizim servisimizi kullanmanız halinde üsteki anlatımdaki gibi tamamen gizlenirsiniz. Yapacağınız sörf hiç bir kurum tarafından kayıt altına alınamaz. Bazı insanlar soracak peki siz kayıt etmiyorsunuz da. Wikipedia sunucularıdamı kayıt etmiyor ? Onlar ediyordur kendi güvenliklerini sağlamak adına fakat. Asla sizin giriş yaptığınız makine bilgilerini. Mac adresiniz, İp adresiniz vs bilgilerini değil. Bizim sunucumuzun bilgilerini kayıt ediyorlar. Biz size %100 anonim yani gizlilik sunuyoruz.

Ktunnel Özgür İnternet

Vtunnel adında anlaşılacağı gibi. Bir tünel servisi köprüdür. Sloganımız sizler için ÖZGÜR İNTERNET‘tir. Engelli tüm sitelere cepten, pc’den ve diğer tüm platformlardan erişmenizi sağlıyoruz. İnternet sınırları olmayan bir dünya bu sınırlara hükmetmek isteyenlere sizin adınıza karşı çıkıyor. Halkın bilgi alma özgürlüğünü sonuna kadar destekliyoruz.

Çocukların Korunması

Değerli anne ve babalar biz Dtunnel ailesi olarak sizin kaygılarınızı anlıyoruz. Bu gün İnternet’te milyarlarca kötü amaçlı bilgi ve uygulama mevcut. Bu uygulamaları devletler yasaklıyor. Buna bizde destek veriyoruz. Terörizmi, Satanizm ve çocukların gelişimini olumsuz etkileyecek sitelerden çocuklarınızı uzak tutmak adına. Onları takip etmelisiniz. Çocuklu ailelerin ortak kullandıkları bilgisayarlarda ücretsiz web filtre programlarını kullanmalarını ve çocukları bilgisayarı kullandıktan sonra ebeveynlerin tarayıcı geçmişini incelemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin bu linke Tıklayın

Kaynak : http://www.ktunnelegiris.net

Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel
Kampanyalar ile Bedava Poker Fişi Kazanın

Zynga poker bedava fiş araştırması yapan oyuncular, dönemsel olarak sunduğumuz bu imkanlar ile beraber artık cazip bir fırsatın kapılarını aralayabiliyorlar. Siz de bu alanda önem arz eden hizmetlerden faydalanmak ve bizlerin güvencesi altında yer alabilmek adına hemen iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Bu alanda çözüm odaklı çalışan ve chip satis konusunda …

Genel
Milyonerler Kulübüne Gitmeye Hazırmısınız ?

Facebook poker paketlerinde yeniliklere giden ve her bütçeye hitap eden paket farklılıkları sunan firmamız, yakaladığı bu başarı ile beraber hep bir kademe öne çıkıyor. Hizmet ayrıcalıklarını bu noktada ele almak ve aynı zamanda günümüzün 1 numaralı firmasından destek alabilmek açısından hemen bir tercih ortamı kurmayı ihmal etmeyin. Alternatif ödeme noktaları …

Online Kitap Özetleri Sitesi
Genel
Online Kitap Özetleri Sitesi

İnternet ortamında pek çok farklı kitabın özetlerini bulabiliyoruz. Ancak bu özetler tek bir yerde yayınlandıktan sonra diğer sitelerde de paylaşılıyor. Bu durumda bir yanlış veya doğru olduğu gibi kabulleniliyor. Öğrencilere verilen ödevlerde tek bir ödev çıkıyor ya da herkes aynı şeyleri yazıyor. Kısa kitap özetleri tek tip kalıyor ve genellikle …