Chip satın almak için tıklayın 0553 774 98 76

Güveli Ship Satışı

Chip Satışı

Bu makalemizde güvenilir chip satışı hakkında bilgi vereceğiz. Evet son zamanlarda piyasada oldukça fazlalaşan dolandırıcılar ve Zynga Cloud gibi hırsız ekibinin yaptığı yazılımlar ile hesaplardan chip çalınması adeta oyuncuların kabusu oldu. Dolandırıcıların kullandığı 2 yöntem mevcut.

1. Facebook üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri. Nasılmı ? Bazı kötü niyetli insanlar Texas Holdem Poker oyunu içinde eklentileri açık şekilde gezerler. Masalarda yer alan Türk oyuncuları hedef aldıklarından eski versiyonlarda yer alan masa içindeki oyuncuları gösteren sistemden yararlanıp Türklerin yoğunlukta olduğu masalara girip. Poker oyuncularına budy yani ( Arkadaşlık ) isteği gönderirler. Bu kullanıcılar bu istekleri kabul ettikten belli süre zarfında bu kötü niyetli kimselerden piyasa fiyatının 3/1 ri gibi rakamlara chip sattıklarını iddia ederler. Kullanıcılarda hem bilgisizlik hemde tecrübesizlikten buna balıklama atlarlar. Sonuç olarak para istenilen hesaba gönderilir. Para gönderildikten sonra sözde chip satıcısı bir daha alıcıya asla cevap vermeyerek onu dolandırmış olur.

2. Yöntem kendi bilgisi veya dışarıdan hizmet alarak çok güzel bir site inşa edilir. Facebook gibi yerlerde sitenin kurumsal reklamı yapılır. Kullanıcılar bu sahte kurumsal yapıya inanarak chip satın almak için ilgili sitenin canlı destek ekibi ile iletişim kurarlar daha sonrası istenilen para hesaba yatırılır kullanıcıya bir daha canlı destek ekibi tarafından cevap verilmez ve sohbet penceresinden banlanıp erişimi kısıtlanır. Üstüne bu insanlar piyasada açık hat tabiri ve 0850 gibi sahte bilgilerle açtıkları telefon numaralarını asla kullanmazlar. Heleki sizi dolandırmışlar ise asla cevap alamazsınız. Birinci senaryo gibi aynı hüsranla karşılaşırsınız.

Peki nasıl güvenli chip satışı nasıl olur. 1 özelikle kurumsal yapısına dikkat edilmeli. 2 Pos firması veya ödeme alt yapısı. Sağlam bir şirketten olmalı. Ulusal veya uluslar arası güvenli ödeme yöntemi. Hakkında dolandırıcılık ve şikayet araştırması yapılmalı. Bunu Google üzerinden kolayca yapabilirsiniz. 3 erişim hatları açık ve açık bir adrese sahip olmalı. En son olarakta daha önce bu firmadan chip satın alan insanların görüşlerine ve tecrübelerine kulak vermeniz gerekmektedir.

 

Summary
Güveli Ship Satışı
Article Name
Güveli Ship Satışı
Description
Peki nasıl güvenli chip satışı nasıl olur. 1 özelikle kurumsal yapısına dikkat edilmeli. 2 Pos firması veya ödeme alt yapısı. Sağlam bir şirketten olmalı. Ulusal veya uluslar arası güvenli ödeme yöntemi. Hakkında dolandırıcılık ve şikayet araştırması yapılmalı. Bunu Google üzerinden kolayca yapabilirsiniz. 3 erişim hatları açık ve açık bir adrese sahip olmalı. En son olarakta daha önce bu firmadan chip satın alan insanların görüşlerine ve tecrübelerine kulak vermeniz gerekmektedir.
Author
Publisher Name
Chip Satışı
Publisher Logo
Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chip Satışı
Chip Düşüşte Kampanyaları Kaçırmayın

Kış dönemi itibariyle chip fiyatlarında kampanyalı süreç başlatan firmamız, her bütçeye hitap eden paket türlerini ele alma noktasında da cazip bir çalışma opsiyonu kurmaktadır. Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olan altyapımız, yakalamış olduğu hizmet ayrıcalıklarını hep bir aşama üste çekebilmek adına çalışıyor. Siz de hemen turn …

Chip Satışı
Güvenli Chipi Satın alma platformu !

Poker chipi satın almayı düşünen birçok oyuncu adayı, bu noktada tercihlerini bizlerden yana kullanarak geniş kapsamlı bir hizmet ayrıcalığına ulaşıyor. Bu alanda önem arz eden çalışmaları sunabilmek ve sizleri bir kademe öne çıkartma avantajları sunabilmek adına çalışan ekibimiz, 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından ürünlerinizi tarafınıza ulaştırmaktadır. Eşsiz bir hizmeti …

Chip Satışı
Sitemizden 7/24 Zynga Poker Chip satın alabilirsiniz

24 saat boyunca oyuncularına ödemelerden hemen sonra teslimat avantajlarına ulaşmak ve güvenilir bir firmadan destek almanız adına buradayız! Hemen zynga poker chip teslimatlarını sağlayabilmek adına belirlenmiş ödeme yöntemlerine göz atabilir, bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilme şanslarına da sahip olabilirsiniz. Günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olan firmamız, yakalamış olduğu …