Chip satın almak için tıklayın 0553 774 98 76

Fake ve Çalıntı Chiplere Dikkat

Chip Satışı

Bu gün sizlere yine bilgilendirme amaçlı bir yazı hazırladık. Biliyoruz Facebook‘ta Poker oynamayı çok seviyorsunuz. Chip satın alırken dikkat etmeniz bir kaç nokta var bunları biliyormusunuz. O kadar çok insan bu piyasaya girdiki. Resmen piyasada ultra bir rekabet oluştu. Ger gün yeni kampanyalar yeni chip satışı stratejileri gelişmeye başladı. Pazarın bu kadar büyümesi kötü niyetli dolandırıcılarında iştahlarını kabarttı. Geçenlerde Zynga Cloud ile yapılan dolandırıcılık ve hırsızlığı size kanıtları ile anlattık.

Bu kervana katılan dolandırıcı sayısında epey fazla. Bu sahtekar chip satıcılarını size ayrıca bir liste halinde sunacağız. Şu etapta hırsızlık yöntemlerinin işleyişi ve piyasa sürmüş oldukları virüs programının analizlerini yapıyoruz. Bilgisayarlarınızda açtıkları Backdoor arka kapı yani izinsiz sizin haberiniz olmadan bilgisayarınıza yetkisiz girip veri hırsızlığı hatta daha ileri giderek sizleride suça alet etmeleri.

Siz bir reklama yada bir kampanya linkine tıklayıp her hangi bir chip satışı yapan siteye girdiğinizde. İlk başta gözünüze normal bir site gibi görünmektedir. Fiyatlara baktığınızda o da nerede ise bedavaya çalışıyorlar mantığı kafanızda oluşabilir. Bunun dolandırıcılıktaki terimi Basit AV anlamını taşır.  Basit bir yemleme taktiğidir. Kullanıcılar ucuzluğun vahametine kapılsın ve o arada dolandırıcılar planını devreye soksun. Mantık budur.

Bu size satılan chipler tamamen sahte olmaktadır. Hesabınıza chipler transfer edildikten belli süre sonra 2 türlü hesabınızdan çıkmasıdır. 1. Yöntem bilgisayarınıza buluşan virüs sayesinde şifrenizi dolandırıcı chipciler değişip hesabınıza girip chipleri sizden haberiniz olmadan geri almaktadır. 2. Yöntem chipler zaten çalıntı olduğu için Zynga bunu sizden geri alır. Anında oyununuz kesilir ve lobi bölümüne dönersiniz birde bakmışsınız-ki hesabınızda yer alan chip miktarı 0 işte bu zynga sizin çalıntı chipler ile oyuna devam etmenize asla izin vermez. Yapmanız gereken şey ise bu piyasada uzun zamandır var olan ve fiyatları piyasa fiyatlarına uygun iletişimi açık yorumları olumlu olan chip satışı yapan firmalar ile alış veriş yapmanız.

Summary
Fake ve Çalıntı Chiplere Dikkat
Article Name
Fake ve Çalıntı Chiplere Dikkat
Description
Bu gün sizlere yine bilgilendirme amaçlı bir yazı hazırladık. Biliyoruz Facebook'ta Poker oynamayı çok seviyorsunuz. Chip satın alırken dikkat etmeniz bir kaç nokta var bunları biliyormusunuz. O kadar çok insan bu piyasaya girdiki. Resmen piyasada ultra bir rekabet oluştu. Ger gün yeni kampanyalar yeni chip satışı stratejileri gelişmeye başladı. Pazarın bu kadar büyümesi kötü niyetli dolandırıcılarında iştahlarını kabarttı. Geçenlerde Zynga Cloud ile yapılan dolandırıcılık ve hırsızlığı size kanıtları ile anlattık. Bu kervana katılan dolandırıcı sayısında epey fazla. Bu sahtekar chip satıcılarını size ayrıca bir liste halinde sunacağız. Şu etapta hırsızlık yöntemlerinin işleyişi ve piyasa sürmüş oldukları virüs programının analizlerini yapıyoruz. Bilgisayarlarınızda açtıkları Backdoor arka kapı yani izinsiz sizin haberiniz olmadan bilgisayarınıza yetkisiz girip veri hırsızlığı hatta daha ileri giderek sizleride suça alet etmeleri.
Author
Publisher Name
Chip Satış
Publisher Logo
Yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chip Satışı
Chip Düşüşte Kampanyaları Kaçırmayın

Kış dönemi itibariyle chip fiyatlarında kampanyalı süreç başlatan firmamız, her bütçeye hitap eden paket türlerini ele alma noktasında da cazip bir çalışma opsiyonu kurmaktadır. Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olan altyapımız, yakalamış olduğu hizmet ayrıcalıklarını hep bir aşama üste çekebilmek adına çalışıyor. Siz de hemen turn …

Chip Satışı
Güvenli Chipi Satın alma platformu !

Poker chipi satın almayı düşünen birçok oyuncu adayı, bu noktada tercihlerini bizlerden yana kullanarak geniş kapsamlı bir hizmet ayrıcalığına ulaşıyor. Bu alanda önem arz eden çalışmaları sunabilmek ve sizleri bir kademe öne çıkartma avantajları sunabilmek adına çalışan ekibimiz, 24 saat boyunca ödemelerin hemen ardından ürünlerinizi tarafınıza ulaştırmaktadır. Eşsiz bir hizmeti …

Chip Satışı
Sitemizden 7/24 Zynga Poker Chip satın alabilirsiniz

24 saat boyunca oyuncularına ödemelerden hemen sonra teslimat avantajlarına ulaşmak ve güvenilir bir firmadan destek almanız adına buradayız! Hemen zynga poker chip teslimatlarını sağlayabilmek adına belirlenmiş ödeme yöntemlerine göz atabilir, bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilme şanslarına da sahip olabilirsiniz. Günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olan firmamız, yakalamış olduğu …